Газета по-надвірнянськи
 

Чергова поїздка на схід і південь України до військових Надвірнянської громади

7 жовтня 2022, 11:33 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 315 переглядів

Маршрут Надвірна – Дніпро – Покровське – Краматорськ (передали гуманітарну допомогу Захисникам України) – Донецька область (передали Бандеромобіль нашим воїнам, які захищають нас та виборюють Незалежність України від російської хунти, путінської чуми), розповів-прозвітував Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

308454584_510806440871890_5

2600 кілометрів – 3 дні – 72 години у дорозі – усе заради перемоги та наших воїнів.

Головне завдання – передати пакунки для воїнів від дружин, дітей і батьків, друзів – виконали. Також доставили пакунки військовим від Надвірнянської міської ради, гуманітарну допомогу, яку нам передавали та привозили міжнародні партнери, українська діаспора та волонтери.

Відвезли і пічки-«буржуйки» від працівників НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Щиро дякую працівникам Надвірнянської міської ради, відокремленим структурним підрозділам, управлінням, освітянам, медикам, клубним та бібліотечним працівникам, комунальним підприємствам, старостам старостинських округів Надвірнянської міської територіальної громади та працівникам старостинських округів за переданий свій одноденний заробіток для закупівлі необхідної гуманітарної допомоги та автомобіля нашим бійцям. Ваш вчинок є безцінним не тільки для Захисників, а й для нашої спільної перемоги. Бо тільки в єдності – наша сила.

До збору коштів на автомобіль долучилися волонтери з Італії Luca Amantedelsole Paladini (100 євро) та Marichka-Irene Dysko (50 євро). Щиро дякую Вам за допомогу!

Окрема вдячність волонтеркам і волонтерам, які привозять гуманітарну допомогу до Надвірнянської міської ради. Завдяки Вашій довірі до нас ми маємо можливість 24/7 допомагати нашим воїнам.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!