Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянська районна лікарня отримала нове медобладнання

7 жовтня 2022, 11:41 | Рубрика: Медицина Версія для друку Версія для друку 4,540 переглядів

Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, голова ОДА Світлана Онищук і директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко у КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської міської ради передали 3 шприцеві насоси SYS-50 Syringe Punp, а також комплектуючі до них.

310393705_518137190138815_6

Це специфічне дороговартісне обладнання використовують для довготривалого введення лікарських засобів. Широко використовують в анестезіологічній, реанімаційній, гематологічній та педіатричній практиці.

Шприцевий дозатор (шприцевий інфузійний насос, шприцева інфузійна помпа, перфузор) – засіб для інфузії, один з типів інфузійних помп, що використовується для дозованого введення невеликих об’ємів рідини пацієнтам для лікування чи в процесі досліджень. Інфузійні насоси дозволяють точно дозувати надходження лікарського препарату в організм пацієнта за одиницю часу, в режимі постійної інфузії. Завдяки інноваційним технологіям таке обладнання забезпечує надійність, безпеку, простоту використання і функціональність.

Отримати обладнання вдалося за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та за кошти спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Надвірнянська ЦРЛ від департаменту охорони здоров’я ОДА також отримала систему телемедицини для вагітних CTG Sigmafon system – це кардіотокограф, за допомогою якого можна відстежувати серцебиття плоду дистанційно. Програмно-апаратний комплекс телемедичної платформи «System Carebits» дозволяє організувати віддалений моніторинг вагітних пацієнток і діагностику стану плоду та забезпечити швидке і якісне надання консультативної допомоги акушерами-гінекологами.

Моніторинг проводять за допомогою портативного діагностичного комплексу — компактного бездротового девайса «Sigmafon». Це найменший у світі апарат вагою усього лише 200 г, який передає дані від вагітної до лікаря дистанційно про стан серцевої діяльності плода. На телефон встановлюють програмне забезпечення, за допомогою технології бездротового зв’язку підключають девайс і відбувається визначення стану плода вагітної пацієнтки.

Результати діагностики аналізує лікар за допомогою свого смартфона, або ж сама пацієнтка шляхом встановлення додатка на свій смартфон. Програмне забезпечення аналізує показники життєдіяльності плода і дає інформацію щодо його стану.

Робота програмно-апаратного комплексу телемедичної платформи «System Carebits» надає такі переваги: якість та швидкість проведення віддаленого моніторингу серцевих скорочень дитини; доступність проведення у домашніх умовах; зручність та ефективність роботи лікарів із сервісом у режимі онлайн.

Адміністрація КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» щиро дякує за своєчасну і таку необхідну допомогу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!