Газета по-надвірнянськи
 

Придбали військову амуніцію для захисників-односельців, провели пам`ятний футбольний турнір та благодійний ярмарок для ЗСУ

21 жовтня 2022, 11:39 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 708 переглядів

Завдяки нашим заробітчанам вдалося закупити 15 комплектів військової амуніції згідно із заявками наших хлопців-захисників, повідомив староста села Парище Надвірнянської ТГ Олег Глинчак.

Він укотре вдячний заробітчанам-односельцям за їхню свідомість, єдність, нестримне бажання допомогти і бути корисними. «Від імені наших хлопців дякую їм за те, що завжди підставляють плече. На цей раз допомога прямувала з Англії. Весь клопіт із пошуком і відправкою екіпірування взяла на себе сім’я Мар`яна Онуфрака та Христини Онуфрак, але, підкреслюю, що наші односельчани з усіх куточків світу єдині, що змушує гордитись і вірити у нашу спільну перемогу над рашистською нечистю. Також ми займаємося ремонтом мотора для автомобіля наших захисників, який зараз перебуває на передовій. Ремонтує Данило Півнюк. На жаль, пошук запчастин потребує часу, але завдяки Данилові стараємось максимально скоротити час ремонту, використовуючи кошти, якими на сьогодні розпоряджаємося, і знайти «золоту» середину, беручи до уваги час/якість/вартість».

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці Діви Марії, у День українського козацтва, День захисника й захисниці України та 80-річчя УПА, у с. Парище відбувся уже традиційний, 14-ий раз поспіль, Кубок пам’яті видатного земляка Чіха Василя Дмитровича.

Під час футбольного свята дружній колектив разом із батьками дітей, які навчаються у ЗДО «Золотий Ключик» під умілим керівництвом Люби Ковальчишин, провели благодійний ярмарок, на якому для потреб наших захисників зібрали понад 11 тис. грн.

«Мушу визнати, що є випадки, коли ми не встигаємо відгукнутись на потребу в допомозі, але завдяки всім Вам це є поодинокі випадки і, дякуючи Богу, нас практично завжди підстраховує та допомагає Надвірнянська міська рада, голова якої Зіновій Андрійович щиро привітав організаторів та учасників пам`ятного футбольного турніру», зазначив Олег Глинчак.

«Усі наші захисники, які мають потребу у військовому екіпіруванні, а замовлення ще не робили, давайте знати, ми старатимемось швидше його придбати.

Найближчим часом у планах виготовити окопні свічки. Усім, котрі мають бажання взяти участь і допомогти, будемо тільки раді. Зараз є найбільша потреба у воску/парафіні, якщо у когось є в наявності, то можете передавати учням до ліцею або приносити в адмінбудинок», наголосив староста села.

Усім добра, дякую нашим захисникам за мирне небо, і всім, котрі не залишаються осторонь, а на своєму місці прискорюють нашу перемогу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!