Газета по-надвірнянськи
 

У Назавизівському ліцеї «оновили» шкільну їдальню

7 жовтня 2022, 11:36 | Рубрика: Новини, Освіта Версія для друку Версія для друку 497 переглядів

Цього тижня у Назавизівському ліцеї Надвірнянської міської ради урочисто відкрили повністю оновлену шкільну їдальню, яка успішно функціонує вже з початку навчального року. В освітній заклад завітали староста Назавизівського старостинського округу Назарій Глуханюк, начальник управління освіти Надвірнянської міської ради Тетяна Дзем’юк та священник місцевої церкви отець Василь.

Зроблено чимало: капітально відремонтували приміщення, закупили меблі та нову сучасну техніку. Усе це вдалося реалізувати за короткий термін за допомогою доброчинців і тих людей, котрим небайдужа освіта і цей освітній заклад зокрема.

– Якісне, комфортне, сприятливе для навчання, а головне безпечне освітнє середовище є чи не одним із головних завдань успішної Нової Української Школи, – зазначила директор Назавизівського ліцею Мар`яна Старків.

Сучасний інтер‘єр їдальні дарує естетичну насолоду та комфорт школярам, викликає тільки позитивні емоції. Маємо на меті, що їдальня стане одним із найвідві­дуваніших приміщенням у нашому закладі, де гарантовано приготують кухарі смачне, якісне і безпечне харчування, повідомив Назавизівський ліцей.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!