Газета по-надвірнянськи
 

З нагоди ювілею!

21 жовтня 2022, 11:21 | Рубрика: Людина та її справа, Свята Версія для друку Версія для друку 3,893 переглядів

Адміністрація, профспілковий комітет, Рада ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз», колеги по роботі, друзі, знайомі

щиросердечно вітають із 80-річним ювілеєм

Степана Миколайовича ФЕДОРИШИНА.

Федоришин-Степан

Степан Миколайович Федоришин народився 26 жовтня 1942-го у гірському селі Пасічна Надвірнянського району. Непростим склалося його життя. Його сім`ю у страшні післявоєнні роки сталінських репресій насильницьки вислали у Сибір. Але його не зламали ці важкі роки, а навпаки, загартували і навчили, як можна виживати у таких складних умовах.

Повернувшись із заслання, Степан Миколайович закінчив шкільне навчання і поступив на роботу на нафтопромисел №2 підсобним робітником. Відтоді у нього почалося трудове життя нафтовика. Згодом набирався досвіду у цій важливій і відповідальній професії. Здобув вищу освіту у Львівському політехнічному інституті. Працюючи на різних роботах і посадах, Степан Федоришин зробив багато корисних справ для розвитку підприємства, а також для трудового колективу. Як головний геолог НГВУ «Надвірнанафтогаз» доклав чимало зусиль для розвідки і розробки нафтових родовищ, для нарощування видобутку нафти і газу.

У 2002-му Указом Президента України йому присвоєно звання «Заслужений працівник нафтової промисловості».

Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Степан Миколайович бере активну участь у роботі Ради ветеранів НГВУ «Надвірнанафтогаз», цікавиться діяльністю підприємства, надає молодим нафтовикам професійну допомогу, консультує у вирішенні складних і проблемних питань на виробництві.

В цей дорогий для серця день

Бажаєм квітів і пісень!

Від друзів – щирих привітань,

Від зірок – здійснення бажань!

Від сонця – світла і тепла,

Щоб доля щедрою була!

І не спинити часу лік,

Нехай щастить весь довгий вік!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!