Газета по-надвірнянськи
 

9 листопада – Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва!

4 листопада 2022, 12:13 | Рубрика: Культура, Професійне, Свята Версія для друку Версія для друку 3,975 переглядів

Шановні колеги!

Вітаємо Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

З любов’ю щирою сьогоднішнє вітання

Хай в серці Вашому залишить гарний слід!

Найкращі, наймиліші побажання,

Що йдуть від серця, з ласкою прийміть!

Ви присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Культура незримою силою формує національну спільність, робить нашу державу неповторною та впізнаваною у світі. Ви покликані своєю професією берегти джерела духовності, наповнювати їх вагомими творчими здобутками аматорів народного мистецтва, шанувати та представляти кращих її носіїв. Бо споконвіку пісня і танець, музика і слово, твори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті українців.

Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго і щирого серця, ініціативності і творчої думки неможливі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу Ви возвеличуєте рідну країну, оберігаєте культурні скарби, створюєте умови для розвитку культурного середовища у кожному населеному пункті.

Особливим багатством галузі завжди були і будуть її талановиті кадри – досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, безмежно віддані своїй професії люди. Універсальні – бо можуть усе, комунікабельні – бо спільну мову знайдуть із кожним, професіонали, котрі знаходять натхнення й отримують задоволення від справжньої культурно-освітньої роботи, яка дає наснагу жити і працювати для України. Завдяки Вам, працівники культури й аматори народного мистецтва, люди мають змогу і можливість спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Дякуємо Вам за щоденну працю, високий професіоналізм. За розуміння суспільної значимості та відповідального ставлення до своєї діяльності у мирний час та у період війни. За те, що знаходите своє місце та можливість працювати для перемоги України.

Бажаємо Вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури. А в особистому житті кожного нехай розквітає щастя, усі будуть здорові, панує родинний затишок і благополуччя. Нехай втілюються в життя наші мрії і сподівання на мир і добро у нашому спільному домі – Україна!

Олександр ЗВАРЧУК,

начальник управління культури

і туризму Надвірнянської міської ради.

Ганна ХАЛАК,

голова профспілкової організації працівників

культури Надвірнянського району.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!