Газета по-надвірнянськи
 

Благодійні концерти – для захисників

4 листопада 2022, 12:11 | Рубрика: В обороні держави, Культура Версія для друку Версія для друку 3,980 переглядів

Благодійні концерти для потреб і допомоги воїнам ЗСУ періодично відбуваються у Надвірній за сприяння Надвірнянського центрального міського будинку культури (директор Іван Романюк).

Шкосиця

У суботу, 29 жовтня, на майдані Шевченка у Надвірній краяни вчергове мали нагоду стати глядачами і слухачами благодійного концерту з новою патріотичною програмою народного фольклорного колективу «Шовкова Косиця» під орудою керівниці Олени Яченко. Основна благородна мета мистецької акції – зібрати кошти для лікування пораненого офіцера-танкіста надвірнянця Григорія Чернявського.

Колектив «Шовкової косиці» з початку російсько-української війни активно підтримує воїнів ЗСУ, а також організовує збір коштів на лікування пораненим захисникам.

Цього дня вдалось зібрати 4500 грн.

Управління культури і туризму Надвірнянської міської ради щиро дякує всім глядачам, які відвідали концерт та зробили свою пожертву. Також вдячні Богданові Бойчуку, який пожертвував 4000 грн. Усі кошти перераховано на рахунок мами Григорія.

Раніше зі своїми патріотичними побажаннями і піснями виступив у благодійному концерті вокальний квартет «Легіт», яким керує Віктор Чудновський. Усі пісні спрямовані і надихають на підтримку наших воїнів і їхнє лікування.

Такі концертні програми допомагають нам об`єднуватися у християнській і людській справі порятунку життя. Доводьмо своїми вчинками, що ми разом йдемо до перемоги, не втомлюймось, не зневірюймось, не шкодуймо часу, як не шкодують його для нас наші військові. Господи, захисти наших воїнів від ворогів, зради і підступництва, від всяких бід і нещасть! Зціли їх від всяких хвороб, очисти від всякої скверни і полегши їхні душевні й тілесні страждання та скорботи!

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!