Газета по-надвірнянськи
 

Друге пленарне засідання 17-ої сесії районної ради

4 листопада 2022, 12:18 | Рубрика: Депутати за роботою Версія для друку Версія для друку 884 переглядів

28 жовтня під орудою голови Надвірнянської районної ради Олександра Кеніза відбулось друге пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради. Участь у пленарному засіданні взяли також голова Надвірнянської РВА Володимир Пасько та народний депутат України Василь Вірастюк.

На засіданні депутати обговорили та прийняли рішення з ряду питань: про затвердження розпорядження голови районної ради; про внесення змін до рішення районної ради від 13.10.2022 №168-17/2022 «Про затвердження додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню».

Депутати заслухали рішення про передачу майнового комплексу на вулиці Комунальна, 5 у Надвірній на баланс Надвірнянській міській раді для подальшої передачі в довгострокову оренду Надвірнянському РТЦК та СП. Рішення не підтримали більшість депутатів.

Схвалили рішення, яке дає можливість тимчасово звільняти орендарів від плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району на період дії правового режиму воєнного стану в Україні. Затвердили тарифи на теплову енергію, що надаватиметься з 1 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року для бюджетних установ-споживачів, які знаходяться на території сіл, селищ, міст, що мають статус гірських.

За інформацією

Надвірнянської районної ради та РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!