Газета по-надвірнянськи
 

Учням і педагогам – стипендії та премії

22 листопада 2022, 16:52 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 459 переглядів

Щорічно у Надвірнянській міській територіальній громаді відбувається традиційне свято обдарованої учнівської молоді «Ми – надія твоя, Україно!». Це свято вшанування переможців, призерів обласних, Все­українських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Малої Академії Наук України, конкурсів науково-технічного, художньо-естетичного та екологічного спрямування.

Однак цьогоріч у зв’язку з війною в Україні, частими довготривалими повітряними тривогами, з врахуванням безпекової ситуації зібрати всіх учасників заходу неможливо. Тому формат проведення свята переможців, свята її величності науки, свята таланту змінено.

108 учням та 43 педагогам у закладах освіти вручать грамоти й одноразові стипендії та премії. Зокрема, учні отримають одноразові стипендії від 200 до 1000 грн. (у залежності від здобутих місць), загальною сумою 101 600 грн.; 39 900 грн. – педагоги.

33 випускників закладів загальної середньої освіти Надвірнянської територіальної громади, які за результатами Національного мультипредметного тесту отримали 192 і більше балів, нагородять одноразовою стипендією від 1000 до 3000 грн., що в сумі складатиме 100 000 грн.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!