Газета по-надвірнянськи
 

Автопарк надвірнянських рятувальників поповнився спеціальним транспортом

2 грудня 2022, 17:37 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 581 переглядів

У цей нелегкий для країни час такий подарунок є вкрай необхідним і доречним для Надвірної. Це ще один крок до покращення безпеки громадян завдяки нашим закордонним друзям.

У рамках співпраці між м. Надвірною, Надвірнянською районною радою та м. Крнов, а також благодійними фондами «Карітас Надвірна» та Charita Krnov (Чеська Республіка) чеські друзі передали пожежну автодрабину для рятувальників Надвірнянського райуправління ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

Транспортний засіб призначений для рятування людей із висоти до 9-10 поверху та подачі води для гасіння пожеж, він обладнаний висувною драбиною з робочою висотою 33 м.

Рятувальники продовжують попри війну й усі обставини виконувати завдання за призначенням, допомагати людям та рятувати людське життя.

316257944_507775238049808_3

Пожежна автодрабина є незамінною технікою під час проведень аварійно-рятувальних робіт та ліквідації пожеж у населених пунктах, де є будинки 3-х і більше поверхів.

Начальник Надвірнянської РВА Володимир Пасько висловив подяку представникам благодійного фонду Caritas, керівництву міста та району за таку необхідну на сьогодні спецтехніку.

Ця техніка стане запорукою успіху роботи пожежно-рятувальних підрозділів і забезпечить надійність та безпеку мешканців багатоповерхових житлових будинків.

І хоч машина не нова, проте у хорошому стані. У Надвірнянській пожежній частині – це вже другий спецтранспорт, повідомила Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!