Газета по-надвірнянськи
 

Молодь Ворохти зібрала понад 30 тисяч гривень на «електростанцію» для військових

30 грудня 2022, 11:40 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 610 переглядів

Молодіжна рада Ворохтянської територіальної громади разом із громадською організацією «Точка Доступу» та «Спільно HUB» організували у селищі Ворохта 18 грудня благодійний ярмарок «Заряди ТРО», ціль якого – збір коштів 50 000 гривень для життєво необхідної для наших захисників зарядної станції.

Спільними зусиллями нам вдалось зібрати 31 345 гривень. Це, на жаль, не вся запланована сума, але гарний результат! Ми безмежно вдячні всім, котрі відвідали наш ярмарок, тим, котрі долучилися та допомогли його організувати!

Велике «дякую!» пані Наталії Кульчицькій із Татарова, яка завжди радо допомагає нам, даруючи свої смаколики.

Велике «дякую!» Святому Миколаю та його помічникам (Ворохтянський дитячий простір) під керівництвом Вікторії Зінченко та Діани Риженко (молодіжна організація СТАН), котрі створили справжню казку та зустрічали у казковій домівці, а також Центру культури, дозвілля, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради за надані костюми, апаратуру та декорації.

Велика подяка Ворохтянському селищному голові Олегові Дзем’юку, який укотре відгукнувся та приготував для гостей ярмарку на вогні-мангалі смачну картоплю. Дякуємо місцевим підприємцям, усім волонтерам. Разом – ми велика сила!

Інф. Ворохтянської селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!