Газета по-надвірнянськи
 

ПОВІДОМЛЕННЯ щодо розроблення проекту містобудівної документації

30 грудня 2022, 11:28 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 768 переглядів

Назва: «Про внесення змін до генеральних планів с. Бистриця і с. Поляниця Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області суміщених з детальними планами територій та детальних планів територій за межами вказаних населених пунктів для нового будівництва рекреаційного комплексу (курорту) на території та за межами с. Бистриця та с. Поляниця Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області».

Мета розроблення: визначення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції і параметрів забудови з врахуванням усіх планувальних обмежень; визначення цільового призначення ділянок; визначення містобудівних умов та обмежень.

Замовник: Виконавчий комітет Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Підстава для розроблення: ст. 16, 17 та 19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», постанова КМУ від 01.09.2021 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» та рішення Поляницької сільської ради від 22.12.2022р. № 445-23-2022 «Про внесення змін до генеральних планів с. Бистриця і с. Поляниця Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області суміщених з детальними планами територій та детальних планів територій за межами вказаних населених пунктів для нового будівництва рекреаційного комплексу (курорту) на території та за межами с. Бистриця та с. Поляниця Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області».

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: відділ земельних відносин Поляницької сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області (Мотюк Людмила Степанівна).

Пропозиції приймають у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, що надійшли після встановленого строку, залишаться без розгляду.

Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Поляницької сільської ради за адресою: с. Поляниця, вул. Карпатська, 1 А; тел. (03434) 37-2-40; факс (03434) 37-240;

e-mail: polianytska.sr@gmail.com

Терміни подання пропозицій: з 30.12.2022 року до 29.01.2023 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 29.01.2023 року.

Про заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації буде повідомлено додатково.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!