Газета по-надвірнянськи
 

Про ремонт лавок і мостів у Пасічнянській громаді

30 грудня 2022, 11:55 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 372 переглядів

Планували цього року відремонтувати всі підвісні лавки та мости в Пасічнянській громаді, які взяли на баланс. Проте Постанова № 590 КМУ дала нам можливість тільки з вересня 2022 року проводити благоустрій у громаді у зв’язку з військовими діями (адже до того часу за дані роботи неможливо було провести проплати)!

Таким чином, за станом на сьогодні провели половину із запланованого, зокрема: провели ремонт пішохідної кладки через річку Розсіч у Биткові на дільниці Ворів (замінили повністю основу, яка в багатьох місцях провалювалася, та бокове огородження); збудували новий міст на вул. Промисловій у Биткові (почне функціонувати з початку 2023 року, бо зараз із моменту заливання бетону мало минути 60 днів, щоб у майбутньому на мості не виникало тріщин після бетонування); замінили всі мостові огородження в Пасічній на мостиках, огородження яких були збиті та понищені в результаті ДТП (початок Пасічної, Престиж та за амбулаторією у напрямку вул. Розтока); збудували нову пішохідну кладку на вул. Зазелена у с. Черник; провели роботи з укріплення моста, берега та дороги на вулиці Михайлюка (Битківчик) Пасічнянської ТГ.

Залишилося провести ще половину із запланованого, але уже в 2023 році: роботи з укріплення берега біля Пнівської лавки в с. Пнів; допрацювати пішохідні кладки в Постояті та на Мозолівці (встановивши на труби покриття); провести роботи з розширення моста, що веде до нового кладовища в селі Пасічна та будівництво нового моста через річку Розсіч у Биткові на дільниці Панківка, а також провести ремонти: моста через річку Розсіч у Биткові біля сільської ради, моста та кладки через річку в присілку Хрипелів Звір у с. Зелена, пішохідної кладки через річку Бистриця у Зеленій на дільниці Фентиралі до Ганку с. Пасічна, пішохідних кладок через річку Бистриця у селі Зелена на дільниці Лазок та Максимець (Закрут).

Дякуємо воїнам ЗСУ, які захищають нас із Вами на Сході, а також всім платникам податків за можливість проводити роботи!

Тепле Різдво для ЗСУ

Від Пасічнянської громади на Святий Вечір відвезли та передали більше сотні комплектів теплого одягу військовим, які боронять нас із Вами на сході України. Теплого одягу та нових берців ніколи забагато не буває, їх завжди потрібно поповнювати підрозділам ЗСУ, повідомив Пасічнянський сільський голова Андрій ГУНДА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!