Газета по-надвірнянськи
 

Символом Нового року стане Чорний Водяний Кролик (Кіт)

30 грудня 2022, 11:47 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 323 переглядів

Новий 2023 рік: яким він буде за східним календарем. Ми усі – в очікуванні Нового року. Звісно, що так радісно і піднесено, як раніше, його не святкуватимемо, бо майже на кожного із нас поклала свій відбиток жорстока війна з російським агресором. Але загадати свої бажання у Новорічну ніч потрібно, бо маємо на це повне право, як і право жити, творити, планувати і мріяти. А чи видасться він результативним – залежатиме від нас і від нового «володаря 2023-го».

image_1113

Символом Нового року стане Чорний Водяний Кролик (Кіт) і почнеться він 22 січня, а закінчиться 9 лютого 2024 року. Таке співвідношення кольору, тварини і стихії трапляється раз на 60 років. У минулому Чорний Водяний Кролик приходив до людей ще 1963 року.

Рік буде наповнений непередбачуваними подіями і поворотами. Підлаштуватися під несподівано мінливий ритм виявиться складно через дисонанс, який провокує стихія Води. Тому не треба входити в каламутну воду, тобто, погоджуватися на сумнівні пропозиції; не плисти бездумно за течією; не перешкоджати надто активно тим подіям, у вирі яких опинилися і не кидатися у вир кохання з головою.

2023-й відрізнятиметься неоднозначністю. Але якщо ви навчитеся правильно використовувати всі особливості стихії та будете розуміти бажання «володаря року», то зможете досягнути значного успіху в своїх починаннях. Найвдаліший період у Новоріччі – зима. Успіх у справах супроводжуватиме як на його початку (січень-лютий), так і наприкінці (грудень 2023-го і навіть січень 2024 року).

Зазвичай люди, народжені в рік Кролика (Кота), консервативні за характером і сентиментальністю. Їхню прихильність можна завоювати лише любов’ю до всього традиційного, законослухнянністю. А ось будь-які ризиковані проєкти їх насторожують. Вони завжди переймаються тим, як до них ставляться інші. Їх особливість – у творчій натурі, а найкраща професія — дипломати. Їм легко знаходити спільну мову з людьми, вирішувати складні проблеми за столом переговорів.

Астролог Максим Маярчук інформаційному агентству «UNN» розповів, що Україну в Новому році чекають певні покращення. Ідеалу досягти не вдасться, проте позиції української держави в цілому, а, зокрема, армії, стануть міцнішими. І так буде впродовж усього року.

Чи закінчиться в наступному році війна?

Найоптимістичніший прогноз – війна закінчиться не раніше березня 2023-го. А найпесимістичніший – середина, ближче до другої половини 2024-го. А до цього вона залишатиметься в затяжній фазі “тягни-штовхай”.

Що чекає на український народ?

“Населення в масі своїй підтримуватиме все, що робить держава, це в тому числі стосується і владних органів та їхніх ініціатив. Якими б не були ці ініціативи, зовсім безглуздими не стануть. Вони будуть нормальні, десь в чомусь помилкові, але не помиляється тільки той, хто нічого не робить”, – заявив астролог.

За його попередніми прогнозами, полегшення для України та народу має настати із березня 2023-го.

Світова ситуація

Вона розвиватиметься за схожою схемою, що й у 2022-у.

“Якщо говорити про світову спільноту, вона 100% буде пов’язана з українською ситуацією. Я бачу, як це пов’язано астрологічно, а економічно і політично ми теж розуміємо, як і чому це пов’язано. Тому, допоки війна в Україні не закінчиться, ситуація у світі не зміниться радикально, бо ці дві речі зав’язані”, – вважає астролог.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!