Газета по-надвірнянськи
 

У День Гідності та Свободи: шана і слава патріотам

2 грудня 2022, 17:41 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 568 переглядів

21 листопада в Україні відзначили День Гідності та Свободи у пам’ять Героїв, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність нашої держави. У Надвірній на майдані Шевченка відбулися заходи зі вшанування пам’яті новітніх українських Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за Україну.

Керівництво району та міста, представники духовенства та громадськість поклали квіти до Стели Героїв Небесної Сотні. Священники відслужили панахиду за новітніми Героями, а також молились за мир на українській землі.

316409533_553532406599293_1

Гідність проявляється лише в момент вибору. Її не опишеш словами. Для гідності має вагу тільки дія. Бо Гідність – це наша свобода творити своє майбутнє так, як ми хочемо і як ми його бачимо. Цю свободу ми відстояли на Майдані. Революція Гідності – наш останній Рубікон, після якого – і молоді, і старші – маємо за святий обов’язок: самим вирішувати, якою буде Україна завтра. Перемога за нами!

Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович зазначив:

«Сьогодні – це свято кожного українця. Це свято про гідність і про свободу! Про це ми гучно заявили на весь світ під час Помаранчевої революції у 2004-му. Такі ж принципи ми виборювали на Революції Гідності 2013-го. І сьогодні, щодня, щохвилини продовжуємо доводити, що свобода і незалежність України – це константа.

Ціну свободи ми платимо величезну. І нашим обов’язком є пам’ятати всіх, котрі віддали своє життя за наше «тепер» і за наше «завтра». Віддали шану нашій «Небесній сотні». У цій битві за свободу та європейський шлях вони поклали «душу й тіло». Герої не вмирають».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!