Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірнянському районі створили «Пункти незламності»

2 грудня 2022, 17:40 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 536 переглядів

У випадку відсутності світла впродовж 24 годин, як це сталося, на жаль, 25 листопада у нашій місцевості, області та в Україні, відкривають «пункти незламності».

У них передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв’язок, інтернет, місце для відпочинку, аптечки та забезпечення для матерів і дітей. Пункти працюють цілодобово при всіх обласних та районних військових адміністраціях, при школах, будівлях ДСНС тощо.

Кожен охочий при потребі може безкоштовно скористатися таким пунктом.

У Надвірнянському районі вони розміщені за такими адресами: Ворохтянська громада: смт. Ворохта, вул. Д. Галицького, 157; с. Татарів, вул. Хмельницького, 9.

Делятинська громада: с. Заріччя, вул. Незалежності, 71; с. Білі Ослави, вул. М. Підгірянки, 150; с. Чорний Потік, вул. Хмельницького, 388Д; смт. Делятин, вул. 16 Липня, 90А.

Надвірнянська громада: м. Надвірна, майдан Шевченка, 32; вул. О. Степанівни, 28; майдан Шевченка, 33; вул. Майданська, 5; с. Красна, вул. Шевченка, 139.

Пасічнянська громада: с. Пнів, вул. Січових Стрільців, 30.

Поляницька громада: с. Поляниця, вул. Карпатська, 6а; с. Яблуниця, вул. Героїв Майдану, 64; с. Бистриця, вул. Центр.

Яремчанська громада: м. Яремче, вул. Свободи, 270 і вул. Свободи, 219, за повідомленням голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!