Газета по-надвірнянськи
 

Михайло Криворучко – директор філії державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство»

13 січня 2023, 12:18 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 1,111 переглядів

На виконання наказу Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» №177-к від 26 грудня 2022 року директор «Карпатського лісового офісу» Володимир Володимирович Бадзян 29 грудня 2022 р. представив колективу ДП «Надвірнянський лісгосп» директора філії «Надвірнянське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» Криворучка Михайла Вікторовича.

Директор «Карпатського лісового офісу» побажав новому керівнику позитивних результатів і високих досягнень у діяльності, креативних ідей та блискучих думок, постійного натхнення і невгасимого ентузіазму, великих і світлих перспектив, грандіозних планів, які неодмінно вдасться реалізувати. Зокрема, торкнулися тих питань, що потребують першочергового вирішення та які новий керівник має взяти на особистий контроль, а це – своєчасна виплата заробітної плати, сплата податків і обов’язкових платежів, матеріальні затрати підприємства, виготовлення правовстановлюючих документів, збільшення нових лісів, охорона і збереження лісів підприємства тощо.

Довідково:

Криворучко Михайло Вікторович народився 3 жовтня 1974 року в смт. Солотвин Богородчанського р-ну. У 1994-му закінчив Закарпатський лісовий технікум за спеціальністю «технік-технолог із лісозаготівлі деревини». У 2008-му – Інститут права-економіки і будівництва (м. Івано-Франківськ) і здобув кваліфікацію «Правознавство». Із 2010 р. по 2012 р. навчався у Національному лісотехнічному університеті України (НЛТУ) м. Львів та отримав кваліфікацію «лісове господарство».

Трудову діяльність розпочав у липні 1990-го у Солотвинському лісокомбінаті. Із грудня 1995-го по лютий 2002-го – майстер лісу Солотвинського держлісгоспу, із березня 2002-го по квітень 2004-го – майстер на лісозаготівлі Богородчанського спецагролісгоспу. З вересня по листопад 2004-го – майстер на лісозаготівлі Солотвинського держлісгоспу.

Із березня 2005-го по грудень 2006-го – начальник Солотвинського житлово- комунального господарства Солотвинської селищної ради.

У ДП «Надвірнянський лісгосп» працював із лютого 2007 року – майстром лісу, помічником лісничого та лісничим Надвірнянського, а з грудня 2014-го – Бухтівецького лісництв.

У 2016-2019 роках – начальник виробничо-комерційного відділу ДП «Надвірнянський лісгосп». У 2019-2020 р.р. – головний лісничий Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу ОКП «Івано-Франківськоблагроліс». Із 2020 до 2022 р. – головний лісничий та заступник директора ДП «Івано-Франківське лісове господарство».

Трудовий стаж Михайла Криворучка у лісовому господарстві 32 роки.

Інф. ДП «Надвірнянський лісгосп».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!