Газета по-надвірнянськи
 

На війні загинув ІВАН ГУБАЛЬ із Середнього Майдану

13 січня 2023, 11:43 | Рубрика: Пам`ять і шана, Слава Героям Версія для друку Версія для друку 109 переглядів

З невимовним сумом та болем керівниця Ланчинської громади Надія Данилюк та Середньомайданський староста Богдан Кінаш повідомили, що у зоні бойових дій із російськими загарбниками від тяжких поранень, будучи до останнього вірним військовій присязі, стоячи на захисті територіальної цілісності та незалежності своєї Батьківщини, помер наш брат, односельчанин, житель села Середній Майдан – капітан Збройних Сил України, командир роти 102-го батальйону ГУБАЛЬ ІВАН МИХАЙЛОВИЧ, 1988 р. н.

vichna-пам

Герой був бійцем сталевого гарту, щирим патріотом та неймовірною людиною… Йому би жити і жити! Але ця клята війна знову забрала найкращих! Сумуємо всі. Серце стискається від болю…

Втрата справжньої людини, ГЕРОЯ, громадянина своєї країни. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Висловлюємо щирі співчуття і підтримку в ці скорботні дні родині та близьким загиблого. Світла пам’ять про справжнього патріота України завжди житиме на цій землі.

Траурний кортеж із тілом загиблого Захисника живим коридором пам’яті з державною символікою, лампадками та квітами 1 січня зустріли жителі Івано-Франківська, Надвірної, смт. Ланчин, с. Вишнівці і провели рідною вулицею Богдана Хмельницького у селі Середній Майдан. Разом зі священнослужителями помолилися за полеглого нашого Героя. 2 січня воїна Івана поховали на сільському кладовищі.

Нехай Господь Бог пригорне його душу. Слава Герою! Вічна і світла йому пам`ять.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!