Газета по-надвірнянськи
 

На війні загинув воїн СТЕПАН ТАЦЯК

27 січня 2023, 11:35 | Рубрика: Пам`ять і шана, Слава Героям Версія для друку Версія для друку 117 переглядів

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда у скорботі сповістив: «Захищаючи нашу державу і кожного з нас від російської орди, в районі міста Соледар Донецької області 2 січня 2023 року отримав поранення військовослужбовець ТАЦЯК СТЕПАН ІВАНОВИЧ. Від отриманих поранень воїн помер 16 січня в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова м. Дніпро.

vichna-пам

Він народився 20 листопада 1993 року. Проживав із дружиною Тетяною та двома маленькими дітьми у селі Пнів Пасічнянської ТГ. Службу проходив у першому аеромобільному взводі 4-ї аеромобільної роти 2-го аеромобільного батальйону військової частини.

22 січня траурний кортеж із тілом Героя зустріли навколішки зі свічами пам`яті та шани жителі села Назавизова, м. Надвірна на вулицях Мазепи, Княгині Ольги, Котляревського, Володимира Великого, Грушевського, с. Пнів до вулиці Долішнянка.

Похорон відбувся 24 січня у селі Пнів, а поховали Героя Степана на кладовищі у селищі Битків.

Страшна війна забирає дорогих нам людей та найкращих. Степан назавжди залишиться прикладом самовідданості у боротьбі за нашу свободу і незалежність. Ми щодня докладаємо максимум зусиль, аби вибороти Перемогу, але яку високу ціну доводиться платити. Йдуть найкращі!

Велике горе для всіх. Співчуття дружині, батькам, рідним, близьким та всім, котрі знали Героя Степана. Світла та вічна пам’ять, шана і слава Тобі, Герою.

Ти любив Україну і хотів бачити її вільною та незалежною.

Герої не вмирають, вони вічно будуть жити в наших серцях».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!