Газета по-надвірнянськи
 

Небесне Військо Захисників України поповнив 24-річний ДМИТРО ДУТКА

13 січня 2023, 11:45 | Рубрика: Пам`ять і шана, Слава Героям Версія для друку Версія для друку 109 переглядів

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся Надвірнянської громади. Жорстока та нещадна війна забирає українських синів, залишаючи по собі поламані людські долі. Молодий син нашої громади віддав життя за Україну, за мирне небо, за нашу свободу – воїн 80-ї ДШБ, солдат ДУТКА ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ, 27.04.1999 р.н., житель с. Лісна Велесниця Парищенського старостинського округу Надвірнянської територіальної громади, у скорботі сповістив міський очільник Зіновій Андрійович.

vichna-пам

Із перших днів війни Дмитро перебував на передовій найтяжчих боїв у Херсонщині, Харківщині, Донеччині та Луганському напрямку.

Схиляю голову перед близькими та рідними батьками захисника у пошані до подвигу нашого Героя, адже жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати. Без сина залишились батьки, без брата та друга – рідні, без чоловіка – дружина.

Кожного дня ми повинні згадувати та пам’ятати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою СВОБОДУ. Щодня робити усе, щоб ці жертви не були марними.

Дутка Дмитро Михайлович загинув у бою за Україну, її Свободу і Незалежність 9 січня 2023-го поблизу н.п. Григорівка Донецької області

Низький уклін Захисникові.

Вічна слава Герою. Вічна пам’ять. Стоїмо зі щитом. Пам’ятаємо всіх, котрі на щитах.

Навіки – 24 роки!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!