Газета по-надвірнянськи
 

Пасічнянська громада купила автогрейдер

13 січня 2023, 12:06 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 931 переглядів

Вчасно прогорнутих від снігу сільських вулиць у громаді, а також відремонтованих доріг у новому році стане ще більше, адже Пасічнянська сільська рада придбала автогрейдер, повідомляє Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

У зимовий період, коли випадає сніг, усі жителі хочуть, щоб якнайшвидше все було прибрано. Ми прагнемо покращувати комфорт у громаді, а тому хочемо, щоб усі вулиці вчасно прочищували. Своя спецтехніка завжди краща, ніж орендована, адже своєю технікою можна гарно та якісно проводити ремонти доріг.

Пасічнянська громада за площею найбільша сільська громада області, а протяжність вулиць – понад 350 км. У зимовий період складно встигнути прочистити все вчасно, адже протяжність від вулиці Промислова (Битків) до села Максимець – 40 км, від вулиці Мозолівка до кінця села Черник – 45 км, від села Білозорина до кінця села Бухтівець – 30 км, а ще десятки широких вулиць, де буде змога вчасно встигати робити роботи та ремонтувати дороги. Але є і неприємне – це вузькі вулиці шириною 3 метри. По габаритах не можна буде заїхати автогрейдером, а тому їх прочищатимуть трактори.

- Запевняю, наголошує Андрій ГУНДА, – ми зробимо все, щоб життєдіяльність громади не паралізували сильні снігопади, адже на території громади працюють десятки підприємств, розташовуються підрозділи Національної Гвардії та багато освітніх закладів. А ще мета – зробити всі дороги в громаді! Всі ми розуміємо, що процес асфальтування повільно проходить і заасфальтувати все за рік-два неможливо, але зробити всі дороги без великих ям завдяки піщаногравію – реально!

Робимо все можливе для розвитку громади. Дякуємо ЗСУ, платникам податків та жителям громади.

Інф. Пасічнянської громади.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!