Газета по-надвірнянськи
 

Сумна звістка з передової надійшла у Ворохтянську громаду

13 січня 2023, 11:34 | Рубрика: Пам`ять і шана, Слава Героям Версія для друку Версія для друку 102 переглядів

Клята війна забрала від нас ще одну чудову людину, люблячого чоловіка та батька, жителя Ворохти, нашого захисника – ЗУЗЯКА РУСЛАНА ВАСИЛЬОВИЧА, 1980 р. н.

vichna-пам

Зі слів бойових побратимів, Руслан загинув ще 30 грудня. Чекаючи офіційного сповіщення, у нас все ж таки жила примарна надія… На жаль, дива не сталося. 30 грудня 2022 року близько 12:30 год. у районі населеного пункту Гуляйполе Запорізької області, у бою за Батьківщину, загинув стрілець 3-го стрілецького відділення 3-го стрілецького взводу 3-ої стрілецької роти військової частини, солдат Руслан Зузяк.

4 січня жителі Ворохтянської громади і навколишніх сіл зі свічками та національною символікою зустріли скорботний кортеж із тілом Захисника. 5 січня з усіма військовими почестями у супроводі священнослужителів навічно попрощалися з Героєм рідні батьки, дружина, діти, родина, друзі, побратими та всі, котрі знали і не знали захисника. Рідна ворохтянська земля стала місцем його вічного спочинку.

Ворохтянський селищний голова Олег ДЗЕМ’ЮК та Ворохтянська селищна рада висловлюють щирі співчуття родині та близьким загиблого. Світла пам’ять нашому Герою.

Герої не вмирають!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!