Газета по-надвірнянськи
 

У Надвірній – концерт до Дня Соборності України «Світло переможе темряву»

27 січня 2023, 12:13 | Рубрика: Ми - українці Версія для друку Версія для друку 563 переглядів

Цього року коляда звучить у тисячі раз голосніше, щоб почули всі, Україна – НЕЗЛАМНА! У Надвірній з нагоди відзначення Дня Соборності України у рамках Різдвяної програми «Світло переможе темряву» відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ театру пісні «Прикарпатські байрактари» Івано-Франківського центру комплектування та соціальної підтримки.

ліцеїсти

«Прикарпатські байрактари» колядували і віншували щирим серцем, молитвою із їхніх уст та з вірою у мирне завтра для нашої України!

Кожну зібрану гривню під час благодійного концерту використають на потреби наших мужніх Захисників. Упродовж благодійного концерту вдалося зібрати 26 тисяч гривень, і це додає сил та вкотре доводить небайдужість наших громадян до потреб української армії у період війни.

326698985_1383827775727693_

Дякую всім, котрі долучилися до заходу, в чиїх серцях любов до України. Ваші великі серця захоплюють, надихають, переконують, що разом ми – незламні, незборима сила. Кожен із нас робить усе можливе, щоб наблизити Перемогу!

Нам і досі важко у це повірити, але від початку вторгнення російської армії на територію України минув 333 день. Увесь світ дивиться на те, як героїчно обороняють свої землі український народ та українська армія. І не просто дивиться, а допомагає — обладнанням, зброєю, фінансами, турботою про тих, котрий змушений полишити свої домівки… Слова підтримки летять до нас з усіх країн. І це додає сил та віри в те, що за нами правда — а отже, і перемога, зазначив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович і подякував нашим українським незламним Воїнам за кожен світлий спокійний день, який дарують нам!

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!