Газета по-надвірнянськи
 

«Україна в строю» – антологія про патріотичну лірику

27 січня 2023, 11:51 | Рубрика: Суспільство, Творчість Версія для друку Версія для друку 941 переглядів

12 січня у Надвірнянській міській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. І. Яцури відбулась презентація літературного альманаху «Україна в строю» ГО «Літературна студія «Бистрінь» ім. Н. Чира. Його авторами є два десятки літстудійців.

Модератори: письменниця Мирослава Гордєєва-Мельник, поет Роман Бенюк.

Хвилиною мовчання вшанували пам`ять усіх полеглих на війні з російською ордою.

Презентація відбулася у затишній атмосфері. Присутні висловили свої думки і прагнення щодо ситуації в Україні та прочитали власні твори. Всі також уважно слухали привітання і побажання головного редактора газети «Народна Воля» Івана Гриджука, художника Дмитра Угринюка.

Мирослава Гордєєва-Мельник розповіла, що це невеличка антологія патріотичної лірики – як поліфонія любові і болю. Цього разу «Літературна студія «Бистрінь» ось так відзначає своє 35-ліття. Ще будуть багатосторінкові альманахи і пишні святкування, але цьогоріч тільки так – тихим голосом і щирим словом.

«Літератори «Бистріні» постійно стежать за жахливими подіями, що відбуваються в нашій країні. З великим болем і сумом вони відгукнулися про ці події у своїх творах і сформували збірочку під назвою «Україна в строю». Духовна зброя слова, пісні та інтелекту, це – зброя від Бога і ми віримо в силу духу, розуму і мудрості, що з Божою допомогою Україна буде благословенною на перемогу і вільне незалежне життя – наших майбутніх поколінь!», так відгукнувся фотохудожник Роман Глодан, котрий взяв участь у представленні книги.

Теплий спомин про чудову людину, талановитого поета Нестора Чира.

Поети і письменники словом несуть правду світові про війну в Україні і твердо вірять у перемогу над лютим ворогом.

Книжечки передадуть волонтерам для захисників України.

Подяка кожному захисникові України і кожній християнській родині за міцну боротьбу і тверду віру в довгождану перемогу! Слава Україні! Героям Слава! Герої не вмирають!, повідомила Надвірнянська міська бібліотека для дітей та юнацтва ім. І. Яцури.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!