Газета по-надвірнянськи
 

Відгомін Різдва у Гвозді

27 січня 2023, 11:49 | Рубрика: У часі війни, Фестивальне Версія для друку Версія для друку 3,508 переглядів

Цьогорічні Різдвяні свята особливі, адже триває війна, на душі неспокій і переживання. Здавалося б недоречним у такий скрутний час веселитися та колядувати. Виникало багато питань, як поступати, замкнутися у собі, чекати нарік кращих часів, чи наперекір смуті і тривозі іти між люди та прославляти Рожденного Христа.

IMG-25087e486df5a447de25f4e

Коли Ісус народився у Вифлеємі – також були тяжкі і темні часи, своїм народженням Господь приніс людству світло серед темряви, надію серед розчарувань, віру у краще майбутнє. У теперішні часи війни в Україні лунає коляда, розноситься між міста і села, до кожної оселі радісна звістка про прихід на землю Спасителя, який завжди перемагає зло і дає надію на порятунок. По церквах і вулицях, домівках і роздоріжжях чути вертепи і колядників, також організовують фестивалі і конкурси, щоб показати один одному і всьому світу, що Україна, незважаючи ні на що, вміє зберігати свої звичаї та традиції, шанує Бога і Його прославляє. Україна плаче і молиться, стікає кров’ю і бореться, сумує та колядує. Цим ми зачаровуємо світ, доказуємо ворогові, що ми незламні і від цього загарбник втрачає сили.

Нещодавно за сприяння Коломийської міської ради та Коломийської єпархії УГКЦ у Катедральному Преображенському соборі м. Коломия відбувся сімнадцятий різдвяний фестиваль “Ой радуйся земле” з участю колективів Івано-Франківщини. Надвірнянську територіальну громаду на цьому фестивалі представляла учасниця с. Молодків Наталія Мандзюк. Дякуємо Наталії, яка гідно заколядувала і повіншувала всіх учасників та гостей фестивалю. Бажаємо їй добрих успіхів на творчій ниві!

Отець Іван ГЕДЗИК,

с. Гвізд

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!