Газета по-надвірнянськи
 

10 окремій гірсько-штурмовій бригаді почесне найменування «Едельвейс»

24 лютого 2023, 15:02 | Рубрика: Акцент, Бійці передової Версія для друку Версія для друку 2,280 переглядів

Президент України Володимир Зеленський присвоїв 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді, що дислокується у Коломиї в Івано-Франківщині, почесне найменування «Едельвейс». Відповідний указ № 80/2023 він підписав 14 лютого 2023 року.

«Зважаючи на зразкове виконання покладених завдань під час захисту територіальної цілісності та незалежності України особовим складом 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ, постановляю присвоїти 10 окремій гірсько-штурмовій бригаді почесне найменування «Едельвейс», – йдеться в указі.

Із 14 лютого 2023 року «десятка» називатиметься 10-та окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» Сухопутних військ Збройних Сил України.

«Сьогодні для нас – важливий день. Своє почесне найменування наша бригада кожного дня виборює у важких боях за Україну! Ми горді бути тими, якими ви нас усі знаєте – «Едельвейсами»! Бо для нас – це не просто квітка. Це – символ високої мети, до якої ми всі впевнено крокуємо. Перемога буде за нами!» – йдеться у дописі на Facebook-сторінці «десятки».

1 жовтня 2022-го 10-та ОГШБ відзначила сьому річницю з дня створення.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!