Газета по-надвірнянськи
 

Делегація із Польщі відвідала Ворохтянщину

24 лютого 2023, 14:03 | Рубрика: Співробітництво, Суспільство Версія для друку Версія для друку 3,202 переглядів

Нещодавно офіційна польська делегація з гміни (громади) Госьцино Західнопоморського воєводства Республіки Польща відвідали Ворохтянську громаду.

Із бургомістром (головою) Мар’яном Серадзкі приїхали солтис (староста) Госьцино Ришард Максим’юк, інспектор громадської безпеки та протипожежної охорони воєводства Мірослав Залєвскі, інспектор служби протипожежної охорони гміни Мальгожата Тщінська і голова добровільної пожежної дружини у Вартково Рафал Тщінські.

Основна мета приїзду – знайомство з Ворохтянською громадою, вивчення питання створення добровільної пожежної команди та налагодження подальших партнерських відносин.

Поляки відвідали МРЦ «Кремінці» у Татарові, на базі якого планують облаштувати добровільну пожежну команду, та пожежну частину у Ворохті, де зараз зберігається пожежний автомобіль, який вони подарували нашій громаді. До ворохтянських пожежників приїхали не з пустими руками, а привезли набір пожежних рукавів.

Питання російсько-української війни для польських гостей є також дуже болючим і актуальним, тож вони ознайомилися із функціонуванням волонтерських центрів у Татарові та Ворохті, передали нашим волонтерам медичні засоби.

За підсумками візиту, домовлено про налагодження подальшої співпраці і напрацювання проєкту угоди про офіційне партнерство між Ворохтянською громадою та гміною Госьціно.

Селищний голова Олег Дзем’юк подякував польським колегам за візит і від імені всієї громади висловив вдячність за допомогу не тільки нашій громаді, а українській армії та державі загалом. Щиро дякуємо також підприємцям, працівникам селищної ради і всім, котрі допомагали з організацією прийому польської делегації. Зокрема, Дмитрові Савчуку (ресторан «Стара Ворохта»), Іванові Білоусу («Татарівські чани»), Ярославові Ткачуку (готель «Форест Хауз»), Андрію Олійнику (готель «Піги»), Андрію Мартищуку (арт-полонина «Перці») і начальнику пожежної частини смт. Ворохта Назарові Поляку. Окрема подяка дирекції ТК «Буковель» та Галині Афтаназів (готель-курорт «Коруна»), поінформувала Ворохтянська селищна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!