Газета по-надвірнянськи
 

Говорили про безпеку руху у Ворохтянській громаді

24 лютого 2023, 14:47 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 3,915 переглядів

У Ворохтянській ТГ під час робочої зустрічі із представниками патрульної поліції та служби автомобільних доріг (САД) в Івано-Франківській області за участі Ворохтянського селищного голови Олега Дзем’юка, секретаря селищної ради Ярослава Білоуса та керуючого справами Юрія Галика обговорили шляхи вирішення проблемних питань щодо покращення ситуації з безпекою руху на автошляхах Н-09 «Мукачево – Львів» та Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський» у межах Ворохтянської громади.

Визначили три найпроблемніші місця, які потребують першочергового вирішення: Т-подібне перехрестя у Татарові (поворот на Ворохту); район біля автозаправки «ОККО» та супермаркету «АТБ» у Татарові; центральна частина смт. Ворохти.

Присутні ознайомилися із двома проєктами (які торік виготовили на замовлення селищного комунального підприємства) – «Встановлення світлофорного об’єкту в Татарові» та «Схема організації дорожнього руху у межах Ворохтянської громади» і внесли свої зауваження та пропозиції.

Окреслено план та алгоритм дій щодо вирішення цих питань. Зокрема, йдеться про звернення у профільні інстанції про можливості фінансування впровадження цих проєктів і встановлення камер фіксації швидкісного режиму у нашій громаді, інформує Ворохтянська селищна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!