Газета по-надвірнянськи
 

Колядки лунали на розколяді у Делятині з побажаннями за якнайскорішу перемогу

10 лютого 2023, 12:52 | Рубрика: Ми - українці, Свята Версія для друку Версія для друку 921 переглядів

Дякуючи Богу та Збройним Силам України, у неділю, 5 лютого, у церкві Різдва Пресвятої Богородиці селища Делятин відбулася різдвяна розколяда «Бог ся рождає».

коляда

Урочисте мистецьке дійство благословив отець Тарас Стельмащук.

Колядували та віншували усіх присутніх у храмі колядники Делятинського народного дому – народний вокальний ансамбль «Черлені пацьорки», зразковий дитячий танцювальний колектив «Тропіток», вихованці Делятинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Карпатська колисанка», Делятинських ліцею № 1 і ліцею №2 та гімназії, сім’я Стельмащуків, хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Делятині «Світло душі».

діти

Грою на музичних інструментах та співом прославляли народження Ісуса учні Делятинської дитячої музичної школи та їхні викладачі.

Ведучі заходу – Василь та Уляна Реведжуки.

У традиційних та патріотичних колядках аматорські гурти колядників славили велич Різдва та просили у Божого Немовляти Україні перемоги і щасливе повернення додому живими та здоровими Захисників Батьківщини.

Парафіяни та гості громади завершили свято спільною колядою «Бог предвічний».

Хай рожденний Ісус благословить любов’ю, добром і миром кожну родину, а Україні пошле якомога скорішу перемогу!, повідомила Делятинська ТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!