Газета по-надвірнянськи
 

Команда «Пнів» здобула Кубок Чемпіонату з баскетболу Пасічнянської ТГ

24 лютого 2023, 14:33 | Рубрика: Акцент, Громадськість Версія для друку Версія для друку 3,871 переглядів

У Пнівському ліцеї на локації «Активні парки» відбувся Чемпіонат Пасічнянської ТГ з баскетболу серед жителів громади на підтримку Збройних Сил України, зорганізований управлінням освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради та Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за програмою Президента України «Здорова Україна».

330317314_490028626624933_2

За звання кращої баскетбольної команди Пасічнянської ТГ змагалися чотири команди із смт. Битків, с. Пнів, с. Пасічна й адміністрації Пасічнянської ТГ. За результатами жеребкування двох основних матчів між командами «Битків» – «Пнів» і «Пасічна» – «Адміністрація Пасічнянської ТГ», у фінал вийшли «Пнів» та «Адміністрація Пасічнянської ТГ», а за третє місце боролися «Битків» і «Пасічна».

Переможцем і володарем Кубку Переможця Чемпіонату Пасічнянської ТГ з баскетболу на підтримку ЗСУ стала команда с. Пнів, 2-е місце – в «Адміністрації Пасічнянської ТГ», 3-є – у с. Пасічна, 4-е – «Битків».

Усі команди нагороджені грамотами Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», дипломами Пасічнянської сільської ради, а переможці – Кубком переможця та Кубками срібного та бронзового призера Чемпіонату. Також диплом Пасічнянської сільської ради вручили учасниці баскетбольної команди с. Пасічна Лесі Михайлюк – як кращому гравцю цього Чемпіонату, повідомила Пасічнянська ТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!