Газета по-надвірнянськи
 

Культурний тиждень працею цінний

10 лютого 2023, 12:19 | Рубрика: Акцент, Культура Версія для друку Версія для друку 3,310 переглядів

Управління культури і туризму Надвірнянської міської ради від початку війни організували 26 благодійних концертів на підтримку ЗСУ, в яких взяли участь близько 1200 артистів і зібрали 109980 грн. + 50$ – всі кошти передали на потреби ЗСУ та на лікування поранених воїнів.

Управління культури і туризму поінформувало, що за перший тиждень лютого проведені такі заходи у галузі культури і туризму Надвірнянської громади.

Зокрема, у центральній міській публічній бібліотеці відбулися: день завідувачів бібліотек «Бібліорік-2022: аналізуємо. Бібліорік-2023: прогнозуємо»; презентація книги Степана Процюка «Руки і сльози»; клуб «Спілкуємось українською».

У міській бібліотеці для дітей та юнацтва ім. Ірини Яцури – тренінг для ВПО та місцевих активістів; захід до Всесвітнього дня читання вголос ; зустріч з психологами «Лікарі без кордонів»; презентація збірки «І опанує паросток блакить» Богдани Кучабської – Дедерчук.

У сільських бібліотеках відвідувачі стали учасниками: у с. Стримба бенефісу кращого читача; у с. Лісна Тарновиця огляду літератури «Грані сучасної української прози» в рамках проєкту «Читаємо українське»; у с. Гвізд спільно з працівниками будинку культури с. Гвізд – експрес-години «Шедеври українського історичного роману»; у с. Парище години цікавої інформації «Зустріч з новими книгами»; у с. Верхній Майдан – цитрус-години «Про пана Мандарина» (для дітей) і у. с. Молодків – бібліокухні Молодківський сало-снікерс – ЗСУ».

У Музеї історії Надвірнянщини до 15 лютого діятимуть виставка колекції листівок різдвяно-новорічного циклу «Глянь добрим оком, о Божий сину, на нашу землю, на Україну…» та інформаційна виставка-спомин «Крути: біль і гордість України».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!