Газета по-надвірнянськи
 

Ліцеїсти «Престижу» – переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

10 лютого 2023, 12:16 | Рубрика: Акцент, Освіта Версія для друку Версія для друку 630 переглядів

В Івано-Франківську триває ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади. Загалом юні інтелектуали навчальних закладів нашої області свої знання випробовували з таких предметів: правознавства, біології, інформаційних технологій, математики, географії, хімії, історії, астрономії, української мови та літератури, іноземних мов.

В олімпіаді, зокрема, взяли участь й учні Надвірнянського ліцею «Престиж» міської ради.

4 лютого з інформаційних технологій Сергій Забачинський отримав друге місце (учитель Ірина Гаврилів).

3 лютого змагалися із хімії, де ліцеїсти Віталій Рогів зумів посісти другу сходинку, а Тетяна Некрас – третю, вона також на 3-у місці з астрономії (учитель Андрій Терлецький). Своїй перемозі завдячують учителю Ірині Матусевич.

2 лютого відбулася олімпіада з правознавства. В учня Іллі Григораша, якого підготував учитель правознавства Володимир Свягла, – третє місце.

1 лютого – з географії. Ілля Григораш виборов 2-е, а Максим Семчук та Андрій Слободян – 3-і місця. Навчає їх учитель Олег Ковальчук.

З англійської мови здібнішими виявилися Марія Кузюк та Юрій Москалик – 3-і місця (учителі – Ірина Ружило та Мирослава Попович).

27 січня – переможці з історії Максим Семчук, Владислав Гарбуз та Данило Сільчук – 2-і місця. На 3-й позиції – Віталій Рогів, Соломія Качала та Ілля Григораш (їхній наставник Людмила Качала).

Усіх переможців та учителів вітаємо з високими досягненнями і бажаємо нових перемог.

Поміж навчанням та змаганнями в олімпіадах й інших конкурсах, а також під час зимових канікул ліцеїсти і працівники навчального закладу брали участь в акції «Окопна свічка», оскільки часто надходять запити від військових ЗСУ. Учні приносили картон і консервні банки, згодом ще й зібрали 13 100 гривень для закупівлі парафіну. Придбали також солодощі і виготовили різні обереги. Все це передали волонтерам.

Спільна праця – для спільної перемоги! Віримо, що наша робота у тилу теж наближає Україну до Перемоги!, зазначили на сайті Надвірнянського ліцею «Престиж».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!