Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянському пологовому будинку передали ліжко-трансформер

24 лютого 2023, 14:37 | Рубрика: Медицина Версія для друку Версія для друку 1,581 переглядів

Завдяки підтримці благодійного фонду Nova Ukraine у пологовому будинку КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Надвірнянської міської ради встановили сучасне ліжко-трансформер, яке дозволить породіллі прийняти під час пологів найкомфортнішу позу, забезпечить безпеку матері та її новонародженої дитини.

Ліжко складається із декількох секцій, які можна налаштувати відповідно до індивідуальних потреб пацієнтки. Завдяки цьому породілля може перебувати у тому положенні, яке буде максимально комфортним для неї у певний момент. За допомогою пульта управління ліжком можна керувати, здійснити всі його відповідні налаштування породіллі зможуть самостійно.

Переваги пологових таких ліжок-трансформерів: воно дає пацієнтці почуття безпеки і комфорту; легко перетворюється в крісло і забезпечує породіллі зручне положення під час пологів; огородження, вмонтовані в спинну секцію та підняті вгору, підвищують безпеку породіллі з новонародженим і допомагають змінити положення тіла. Наявність такого обладнання забезпечує комфорт для пацієнток, а для медичного персоналу – зручність у наданні допомоги. Ми пишаємося Вашою командою та Вашими досягненнями. Щиро дякуємо за Вашу наполегливу, невтомну працю та підтримку нашої лікарні!, повідомила КНП «Надвірнянська ЦРЛ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!