Газета по-надвірнянськи
 

Робота виконавчого комітету міської ради

10 лютого 2023, 12:14 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 3,286 переглядів

31-го січня відбулося засідання виконавчого комітету Надвірнянської міської ради на якому, зокрема, йшлося про: затвердження у новій редакції інформаційної карти адміністративної послуги «Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельних ділянок у власність користувачам»; про видалення (реконструкцію) зелених насаджень в Надвірнянській міській територіальній громаді; про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини; про надання статусу дитини, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про визначення помічника дієздатній особі; про виділення коштів з бюджету міської ради для надання адресної грошової допомоги.

Також про закриття двох кладовищ в існуючій забудові на вул. Кобилянської с. Лісна Тарновиця Надвірнянської міської територіальної громади.

Звіт про роботу управління архітектури та містобудування Надвірнянської міської ради за 2022 рік; звіт про роботу відділу розпорядженням майном управління економіки Надвірнянської міської ради за 2022 рік.

Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів в Надвірнянській міській територіальній громаді.

Звіт про роботу управління освіти Надвірнянської міської ради за 2022 рік.

Про підсумки розгляду звернень громадян, які надійшли в міську раду за 2022 ріці, повідомила міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!