Газета по-надвірнянськи
 

Створюють нове добровольче формування

24 лютого 2023, 14:50 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 554 переглядів

9 лютого відбулася нарада з головами територіальних громад району під керівництвом начальника Надвірнянської РВА Володимира Паська. Під час заходу обговорили засади створення добровольчого формування, куди ввійдуть жителі восьми територіальних громад для сил оборони Надвірнянщини.

Командир 76-го окремого батальйону територіальної оборони Назар Грицюк поінформував про формування добровольчого батальйону територіальної громади. ДФТГ – це воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, котрі проживають на території громад, та який призначений для участі у підготовці і виконанні завдань тероборони у межах своєї громади. Вони не є військовослужбовцями, а саме формування не входить до складу Збройних Сил, зокрема, частин сил територіальної оборони.

Володимир Пасько дав доручення підготувати відповідні пропозиції складу ДФТГ керівникам підприємств, установ, організацій та головам громад до наступної наради.

Також наголосили, що військові ділитимуться власним досвідом для охочих приєднатись до добровольчого формування.

Начальник Надвірнянського РТЦК та СП Володимир Козак доповів про мобілізаційну готовність у Надвірнянському районі. Військовослужбовець закликав місцевих жителів підписати контракт із ЗСУ, а майбутніх абітурієнтів вступати у вищі навчальні заклади, підпорядковані Міністерству оборони України, на державну форму навчання.

Також наголосили, що на фронт потрібно 13 вантажівок.

Інф. Надвірнянської РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!