Газета по-надвірнянськи
 

Своїми молитвами і підтримкою допомагають оборонцям України

24 лютого 2023, 14:49 | Рубрика: Благодійність, В обороні держави Версія для друку Версія для друку 306 переглядів

«Слава Ісусу Христу! Слава навіки! Завдяки нашим незламним волонтерам Назарові Приймаку та Лідії Вірсті (Англія) мікроавтобус Т5 уже у нашій ТРО 102-го батальйону 76-ї бригади на передовій.

Радо долучилася мама одного захисника, а також народний аматорський хор «Відлуння Карпат» та вокальний ансамбль «Опришки» Пнівського і Битківського будинків культури, які заколядували для армії 15 000 грн.

Щиро дякуємо всім небайдужим, які допомогли наліпити вареників, котлет, різних смаколиків, котрі нагадують нашим захисникам, що вони не одні, з ними сотні земляків у молитві і підтримці щодня. Щира подяка лине для Мирона (магазин «Насіння» у Надвірній) за утеплюючі устилки та отруту від мишей.Вдячність – сім’ї Іванюк (ринок) за постійну знижку, Наталії (магазин «Солодощі») за допомогу. Пані Емілії велика подяка за знижки на м’ясну продукцію, а також усім, котрі долучаються та приносять овочі для приготування вареників.

До цієї поїздки також доєдналися Любов Савуляк – 300 грн., Лариса Шкрум’як – 300 грн., Катя (Постоята) – 500 грн. Та задонатили – 5500 грн.

І як завжди магазин «Піраміда» та Христина Юрчилюк надали нам місце для приготування всіх смаколиків.

Просимо у Господа для всіх жертводавців Божої опіки та мирного неба. У тилу продовжуємо з тією ж наснагою працювати для підтримки наших захисників та наближати нашу ПЕРЕМОГУ», подякувала Наталія Букатюк на ФБ-сторінці Пасічнянської ТГ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!