Газета по-надвірнянськи
 

У Прикарпатському ліцеї створили «клас безпеки»

10 лютого 2023, 11:36 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 166 переглядів

Наприкінці січня у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті при допомозі працівників ДСНС в Івано-Франківській області та Національної поліції відкрили «Клас безпеки».

У цьому навчальному закладі навчаються 320 ліцеїстів. У новоствореному «Класі безпеки» вони отримуватимуть знання як рятувати життя людини, адже цей клас створено з метою виховання в учнів базового поняття основ безпечного середовища, яке містить знання з правил пожежної та мінної безпеки, цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, а також вивчити та відпрацювати на спеціальному манекені правила надання першої домедичної допомоги. Окремо є зона безпеки дорожнього руху, обладнана світлофором, де ліцеїсти вивчатимуть правила дорожнього руху. Клас також обладнано спеціальними навчальними стендами.

В урочистому відкритті взяли участь випускники ліцею 2000 року полковник ДСНС Тарас Кочкодан та 2018 року лейтенант ДСНС Василь Стельмащук.

Опісля відбувся відкритий урок для ліцеїстів 8-х навчальних взводів, де вони мали змогу приміряти захисний одяг та обладнання, переглянути повчальні відео, створені UNICEF Ukraine і ДСНС, спробувати попрацювати гідравлічним інструментом, який використовують рятувальники під час ліквідації наслідків ДТП. Багато хлопців після закінчення заходу зізналися, що в майбутньому мріють стати рятувальниками.

Створення та функціонування «Класу безпеки» сприятиме систематичній підготовці ліцеїстів із питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок рятування в умовах надзвичайних ситуацій, поінформували Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат та ГУ ДСНС України в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!