Газета по-надвірнянськи
 

Ярмарки на підтримку ЗСУ

24 лютого 2023, 14:30 | Рубрика: Благодійність, Ми - українці Версія для друку Версія для друку 237 переглядів

Рада старшокласників Надвірнянської територіальної громади ініціювала проведення у закладах загальної середньої освіти благодійні ярмарки, щоб підтримати захисників та захисниць України.

У Надвірнянському ліцеї № 1 ім. В. Чорновола із допомогою батьків та вчителів учні охоче взяли участь у такому благочинному заході, на якому продавали власно приготовані ласощі, щоб зібрати більше коштів для наших воїнів.

Керівник Надвірнянської громади Зіновій Андрійович щиро вдячний керівництву Надвірнянського ліцею за прекрасну ініціативу для підтримки наших бійців. Дякую всім діткам, чиї батьки воюють, і всім, котрі взяли участь у ярмарку. Ви – справжні українці. Ми всі разом непереможні та нескорені. У наш час дуже важливо підтримувати наших воїнів, які захищають кожного з нас.

У Лоївському ліцеї наші діти не перестають нас дивувати. Вони наполегливо шукають шлях для швидшої перемоги і ми, дорослі, маємо посприяти цьому.

Ярмарок відбувся за участі як учнів, так і батьків та вчителів. Діти охоче продавали свої смаколики, щоб зароблені кошти спрямувати на потреби Збройних Сил України.

Наша сила – у нашому прагненні бути корисними своїй армії та Україні!

У Назавизівському ліцеї стартував проект «З любов’ю до Батьківщини», у рамках якого провели ярмарок на підтримку ЗСУ. Юні волонтери продавали різні смаколики, щоб підтримати наших воїнів та наблизити перемогу.

Також у ліцеї провели акцію «Зробимо життя воїнів трішки солодшим». Охочі могли приносити різні ласощі для Захисників.

Усі виручені кошти з ярмарку організатори спрямували на підтримку ЗСУ, а солодощі – нашим бійцям на передові позиції.

Українські діти – це вже автоматично наше світле загартоване майбутнє, за життя яких ми нескінченно дякуємо нашим Захисникам, які боронять країну.

Маленькі українці підтримують бойовий дух наших захисників, всім серцем люблять Україну та з нетерпінням чекають перемогу!

Повертайтеся живими наші воїни світла! Ми маємо вистояти!

У Верхньомайданській гімназії з ініціативи Учнівської ради школи благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ об’єднав учнів, учителів та батьків. Кожен клас гімназії старався не лише вразити оригінальністю і творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Вдалося зібрати 11326 грн.

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу. Наша сила- у нашому прагненні бути корисними своїй армії та Україні! Наближаємо Перемогу разом!

У Стримбівській гімназії добру справу підхопили школярі зі своїми батьками та освітніми наставниками. Усі кошти, зібрані за смачні солодкі вироби, спрямують на потреби ЗСУ!

Дирекція гімназії щиро дякує за активність, ініціативність та підтримку усім батькам та учням. Дуже важливо всебічно підтримувати наших Захисників, адже завдяки їм ми маємо безпеку!

Благодійність – це свято, на якому можна поділитися добром, зробити хорошу справу, а в даному випадку підтримати воїнів, котрі знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності! ПЕРЕМОГУ наближаємо – РАЗОМ!

У Краснянському ліцеї діти на ярмарку намагалися неабияк оригінально вразити покупців, щоб зібрати більшу суму грошей на підтримку наших воїнів.

Доброчинна подія об’єднала всіх учасників ярмарки та подарувала приємну атмосферу.

Сьогодні в умовах воєнного стану кожний українець від малого до великого, вважає своїм обов’язком допомагати Україні та ЗСУ.

Я щиро вдячний кожному керівнику навчальних закладів, усім дітям, батькам, та вчителям за участь у доброчинних заходах, бо це дуже цінно у наш час, за підтримку нашої армії, подякував Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!