Газета по-надвірнянськи
 

За високі здобутки нагородили спортсменів

24 лютого 2023, 14:46 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 534 переглядів

Визвольна війна триває, та спортивне життя не зупиняється. Наші спортсмени демонструють високі результати. Війна стала додатковою мотивацією для перемоги на всіх рівнях. Минулого тижня у Надвірнянській міській раді відбулося нагородження за високі спортивні здобутки чемпіонів – вихованців СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», учнів відділення легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи Надвірнянської міської ради та їхніх тренерів.

331070716_746863706721633_5

- Кожна перемога надвірнянських спортсменів – привід для гордості, мовив у вітальному слові Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович. – Дякуючи Богу і захисникам Збройних Сил України, маємо можливість жити, працювати, змагатися і належно представляти найулюбленіший ваш вид спорту, який ви делегуєте на змаганнях у Чемпіонатах України. Ми, на велике щастя, уже звикли, дякуючи Євгену Миколайовичу Боднаруку та Андрію Івановичу Микитину, що завжди команда СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», яка зібрана з прекрасних, талановитих, обдарованих спортсменів нашого краю, зокрема, нашої громади, привозять чудові спортивні результати. Євген Миколайович повсякчас нас балує гарними успіхами, за якими стоїть невтомна, рутинна праця кожного з вас. Приємно споглядати, коли на п`п’єдесталі пошани є призери, чемпіони і звучить Державний Гімн України, – звернувся Зіновій Андрійович.

Василь Завадський, начальник відділу молоді та спорту міської ради, висловив щиру подяку тренерам та їхнім вихованцям за високі спортивні досягнення. – Цього року маємо вдалий старт на чемпіонаті України як із самбо, так і з легкої атлетики. Хочемо подякувати тим, завдяки кому маємо можливість тренуватися, бути корисними своїй громаді, маємо можливість прославляти Україну. Це нашим Збройним Силам України.

Тішать хорошими результатами, титанічними зусиллями, волею та наполегливою працею спортсмени відділення легкої атлетики ДЮСШ – Владислав Яворський та Іван Брус на всеукраїнських змаганнях в естафеті штовхання ядра, котрі посіли 1-е та 2-е місця відповідно. Вони не думають зупинятися, а боротимуться за найвищий п`єдестал на міжнародному рівні. «Хочу поїхати в Європу на кваліфікацію, щоб лунав наш Державний Гімн та майорів Український прапор, і гордо сказати, що ми – українці. Це найголовніша мотивація», розповів Владислав Яворський.

Вихованці СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» під керівництвом тренерів Євгена Боднарука, Андрія Микитина та Володимира Питлюка з початку нового року вражають своїми вагомим перемогами на Всеукраїнських змаганнях. Свої скарбнички Володимир Свідрак, Діана Луцяк, Арсеній Федюк, Анастасія Сикіш, Андрій Ковальчук, Василь Яремчук, Сніжана Пліш, Анастасія Шевченко, Галина Ковальська, Анастасія Сикіш, Марія Куневич, Костянтин Павлишин, Станіслав Василюк поповнили «золотими», «срібними» і «бронзовими» нагородами.

Зараз, за словами наставників, готуються до міжнародних змагань. «Чемпіонат у Львові із самбо став відбірковим на Кубок світу, який має відбутися на Кіпрі 22-24 лютого», зауважив заслужений тренер України Євген Боднарук і подякував як від себе, так і від імені спортсменів, оборонцям країни, керівництву Надвірнянської громади та федерації самбо і дзюдо, які не забувають про наших спортсменів, у міру можливості надають нам підтримку, змогу проводити заняття, тренування, всебічно допомагають.

У міжнародних змаганнях братиме участь жителька Харкова Анастасія Шевченко, яка через війну вимушено переїхала на Прикарпаття. Вона мріє представляти свою країну на міжнародній спортивній арені як із самбо, так і з дзюдо, та підійматися на перші сходинки під звуки Державного Гимну-Славня.

Спортсменам і тренерам подарували патріотичні футболки та зробили спільну світлину на згадку.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!