Газета по-надвірнянськи
 

Зарічанці дбають про воїнів-захисників

24 лютого 2023, 14:48 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 306 переглядів

Любов Яворська, староста с. Заріччя Делятинської ТГ, поінформувала, що у ці лютневі дні відправили передачі, усе, що потребують, нашим трьом зарічанським та делятинському воїнам-захисникам. Три пакунки – «Новою поштою» загальною вагою 105 кг, делятинському – завантажили на автомобіль. Коломийські волонтери повезли на передову усе найнеобхідніше: окопні свічки, військову форму, продукти харчування, медикаменти.

Щиро дякуємо Надії Бойко із Делятина, яка виготовила два ящики окопних свічок (парафін ми оплатили, банки порожні надали), Татарівським волонтерам за два ящики окопних свічок (повний багажник бляшаних банок ми їм привезли). Щиро дякуємо нашим людям, котрі принесли порожні консервні банки. Натомість їм повезли тушонки та теплі ковдри. Дай, Боже, здоров’я доброму хлопцеві з Німеччини, який передав 50 турнікетів, ліки, перев’язочний матеріал, пластирі, бинти.

Щира вдячність Михайлові Гнатюку за ящик цигарок (500 пачок). Закупили дві теплі військові форми, 10 шапок, 10 пар рукавиць, 10 кг домашнього сала для воїнів, яке переслали їм, щиро дякуємо Михайлові та Любі Вацикам за 6 л. меду для воїнів.

Прошу усіх – не опускайте рук, будьте бійцями, вірте у Збройні Сили України, як вони вірять у нас. Бережи вас усіх, Господи, закликає Любов Яворська.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!