Газета по-надвірнянськи
 

Дебютна збірка поезій «Риби і Птахи» Ольги Новак

10 березня 2023, 13:10 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 3,812 переглядів

У день письменника і письменниці, 3 березня, у Надвірнянській центральній міській публічній бібліотеці (ЦМПБ) відбувся літературний деб’ют Олі Новак, яка презентувала свою першу поетичну збірку «Риби і Птахи».

333728940_1162035771125175_

Оля – уродженка м. Надвірна, проживає в Івано-Франківську. За освітою медик, за покликанням – поетка, активна громадська діячка, феміністка, координаторка ініціативи «Дівчата творять», організаторка літературників в Івано-Франківську. Лауреатка премії «Ордену Карпатських лицарів», літературно-мистецького фестивалю «Карпатський Пегас» (2018 р.), літературного конкурсу поезії ім. Нестора Чира (2019 р.), міжнародного конкурсу «Поетична доба» (2021 р.), фіналістка конкурсу «Гранослов» (2021 р.).

Її вірші перекладені білоруською й польською мовами та надруковані у різних літературних газетах. Поезія Олі потужна і якось по-особливому звучала в її власному виконанні.

А ще вона вичерпно відповіла на багато питань від аудиторії. Спілкування виявилося цікавим, адже пані Оля – молода, сучасна, креативна, талановита людина, про яку варто знати більше. Будемо раді, якщо сьогоднішня зустріч сприятиме цьому, повідомила директорка ЦМПБ Марта Кушнерчук.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!