Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянська громада волонтерить. Авто для ЗСУ готове до бойових завдань

24 березня 2023, 13:11 | Рубрика: В обороні держави, Ми - українці, Тема дня Версія для друку Версія для друку 3,572 переглядів

учні

Наш світ розділився на тих, котрі вірять у неймовірне, і тих, котрі роблять неможливе.

Особливо діти, які стали ініціаторами проведення благодійних ярмарків на підтримку Збройних Сил України від початку війни у нашій Надвірнянській громаді. Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів та батьків.

Цього тижня придбано автомобіль. Освячену автівку передали заступнику командира батальйону військової частини, освітянину Степанові Северилову.

Авто

21 березня у Надвірній біля Центрального міського будинку культури відбулася фінальна частина благодійного ярмарку «Весна. Вдячність. Перемога». Кожен, хто брав участь у ньому, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших військово­службовців. Організатори та учасники переконані: такі події стануть ще одним кроком до швидкої Перемоги. Дякуємо всім керівникам ліцеїв та учням, які протягом 3-х місяців проводили благодійні ярмарки та зібрали 417 тис. 970 грн.

Дякуючи нашим дітям, можемо впевнено сказати, що вони – гідне майбутнє Надвірнянської громади й України.

мер

Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, котрі ціною власного життя і здоров`я тримають оборону України. За 13 місяців на війні все більше поміж друзів і знайомих зустрічаються військові, які ще вчора вчителювали, наставляли дітей на правильний шлях, а сьогодні – справжні воїни, сміливі і безстрашні.

Дякуємо всім, котрі долучилися до проведення ярмарків та збору коштів. Допомога військовим – один із наших пріоритетів, і ми працюватимемо у цьому напрямку до перемоги!

Дорогі освітяни, ваш труд та ініціативність є надзвичайно цінними. Завдяки вам ми ще на крок ближче до Перемоги.

Об’єднуймо зусилля та згуртовуймось заради Перемоги!

Надвірнянська міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!