Газета по-надвірнянськи
 

Пам`яті воїна-захисника ВАСИЛЯ ЗІНИКА

10 березня 2023, 12:55 | Рубрика: Пам`ять і шана, Слава Героям Версія для друку Версія для друку 153 переглядів

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого Захисника України, уродженця села Пнів ВАСИЛЯ ЮРІЙОВИЧА ЗІНИКА.

У боротьбі за Незалежність України та спокій кожного з нас загинув ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ЗІНИК, уродженець села Пнів, військовослужбовець Збройних Сил України.

Народився він 14 січня 1980 р., навчався у Пнівській ЗОШ I-III ст. До початку повномасштабного вторгнення росії в Україну проживав у селі Лісна Тарновиця. Був добрим чоловіком, люблячим батьком, професіоналом своєї справи, патріотом України. Із перших днів війни і до останнього подиху виконав свій обов’язок – захищати рідну землю від окупантів.

Останнім спочинком загиблого Героя став цвинтар села Лісна Тарновиця, рідного села дружини загиблого військовослужбовця.

У цей гіркий час усі ми схиляємо голови у скорботі та жалобі за загиблим воїном-захисником Василем Зіником. Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким і друзям з приводу загибелі нашого краянина. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, котрі знали його, любили і шанували. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Василя знайде вічний спокій… Герої не вмирають!

У глибокій скорботі

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда,

колектив апарату, депутатський корпус, виконавчий комітет

Пасічнянської сільської ради та працівники Пнівського старостинського округу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!