Газета по-надвірнянськи
 

Стартував проєкт «Молодь і Громада»

10 березня 2023, 13:47 | Рубрика: Влада, Громадськість, Тема дня Версія для друку Версія для друку 3,715 переглядів

333038335_715098950128870_3

У перші березневі дні стартував молодіжний проєкт Надвірнянської міської ради «Молодь і Громада». Це добрий шанс для молоді реалізувати себе, спробувати у ролі посадових осіб, наприклад, спеціалістів, начальників відділів, управлінь, депутатів чи голів громад. Це крок влади до ще більшої відкритості та прозорості перед молоддю.

333221257_879152000055492_2

Згаданий проєкт проводять уперше і передбачає упродовж місяця стажування студентів та молоді у відділах та управліннях Надвірнянської міської ради із занесенням їх по закінченню стажування у кадровий резерв, а також отримають сертифікати.

Під час стажування молодь братиме участь у різних проектах, заходах, їй покажуть як насправді працює влада, вона є відкрита до громади, до молоді. І в майбутньому, може, хтось себе бачитиме у державній службі.

У владі кажуть, що цим проєктом хотіли б змінити уявлення молоді про роботу місцевого самоврядування, завдяки такій співпраці вони мають змогу отримати корисні знання і сприятимуть успішному будівництву свого майбутнього та розвитку громади. Також від стажерів очікують нових ідей, до яких будуть прислухатися, бо нині їх не вистачає, особливо у сфері молодіжної політики. А самі ж учасники зможуть втілити у життя власні задуми. Адже їхня креативність, енергія, новий погляд і підхід до усталених речей можуть якісно змінити життя громади.

Реалізують проект за сприянням міського голови Зіновія Андрійовича, інформує міська рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!