Газета по-надвірнянськи
 

Війна забрала життя Василя Зіника із Лісної Тарновиці

10 березня 2023, 12:46 | Рубрика: Пам`ять і шана, Слава Героям Версія для друку Версія для друку 181 переглядів

Сумна новина прийшла у Надвірнянську громаду – віддав життя за Батьківщину добрий чоловік, люблячий батько, професіонал своєї справи, вірний син своєї країни ЗІНИК ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ, 14.01. 1980 р. н., повідомив Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

vichna-пам

Війна увірвалася у сім‘ю Зіників, як і у тисячі інших українських домівок. Але з першого дня війни точно знав – його обов‘язок захистити родину, дітей, друзів.

У цій війні ми втрачаємо найдорожче, що може бути – людей, які люблять свою країну. Щирі патріоти мужньо на межі можливостей виборюють нашу Перемогу, нашу Незалежність і Свободу. На жаль, віддаючи за них свої життя.

Схиляю голову в пошані до нашого Захисника. Щирі співчуття рідним. Мужності та сили пережити цю страшну втрату.

Світла пам‘ять Герою, який віддав життя за нашу незалежність! Вічно – 43!

«Страшна звістка прилетіла чорним зловісним птахом, перетворивши весняний, сонячний день у темінь нестерпного болю і глибокої жалоби… Сколихнулося все село… Загинув наш Герой – Зіник Василь Юрійович.

Війна не знає жалю та співчуття, вона забирає життя наших Захисників.

Сумуємо разом з родиною та висловлюємо щирі співчуття дружині Іванні, синам Віталію, Русланові, Тарасові. Нехай Господь дасть сили Вам і рідним перенести важкий біль врати. Вічна пам’ять і шана ГЕРОЮ. Царство Небесне його світлій душі!», написала у скорботному слові Христина Йосипчук із Лісної Тарновиці.

7 березня скорботний кортеж із тілом захисника України живим коридором пошани і пам`яті зустріли жителі Івано-Франківська, Цуцилова, Переросля та Лісної Тарновиці. 8 березня із Героєм навічно попрощалися діти, дружина, родина, друзі, військові побратими та односельці. Рідна ліснотарновицька земля стала йому місцем останнього спочинку.

Герої – не вмирають, вони – навіки у наших серцях та молитвах.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!