Газета по-надвірнянськи
 

Запрошуємо дітей на веселе й корисне дозвілля

10 березня 2023, 13:38 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 416 переглядів

3 березня у міській бібліотеці для дітей та юнацтва Надвірнянської міської ради відбувся «Вечір настільних ігор», учасники якого мали нагоду пограти в якусь із настільних ігор на свій смак. Вечiр виявився цікавим, пізнавальним, веселим, панувала дружня та позитивна атмосфера. Учасники дійства переконалися, що без електронних гаджетів також можна весело, а головне – корисно відпочити.

Тому запрошуємо дітей та юнацтво у нашу бібліотеку, в якій можна не тільки взяти цікаві та пізнавальні книги, а ще й весело та з користю провести час. Адже ми маємо безліч настільних ігор на різний смак як для хлопчиків, так і дівчаток, як для молодшого, так і старшого шкільного віку: економічні, логічні, стратегічні, пригодницькі, розвиваючі, психологічні, навчальні та інші. Науковцями доведено, що таке проведення вільного часу допомагає розвивати логіку, пам’ять, швидкість реакції, уяву та комунікативні навички. На відміну від комп’ютерних ігор, настільні не псують зір, а також дарують позитивні емоції та можливість знайти нових друзів.

Подібні заходи плануємо проводити у бiблiотецi й надалі. Приймаємо пропозиції та побажання щодо проведення наступних зустрічей!, наголошують у міській бібліотеці для дітей та юнацтва.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!