Газета по-надвірнянськи
 

Березневе засідання виконавчого комітету

12 квітня 2023, 11:43 | Рубрика: Самоврядування Версія для друку Версія для друку 3,304 переглядів

31 березня під головуванням Ворохтянського селищного голови Олега Дзем’юка та керуючого справами виконкому Юрія Галика відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради. На засіданні члени виконкому обговорили 13 питань порядку денного.

Зокрема: схвалено надання допомоги громадянам селища на 786 000 грн. (150 000 грн. – на лікування травм внаслідок бойових дій, 130 000 грн. – сім’ям учасників бойових дій, 330 000 грн. – учасникам бойових дій, 89 000 грн. – на покращення матеріально-побутових умов, 32 000 грн. – на лікування, 50 000 грн. – на ліквідацію наслідків пожежі та 5 000 грн. – на поховання).

Також затверджено три висновки органу опіки та піклування з призначення помічника дієздатним особам; присвоєно дванадцять поштових адрес об’єктам нерухомого майна; погоджено трьом заявникам облаштування берегоукріплення; надано дозвіл на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності; погоджено видачу дублікату ордеру на квартиру; надано дозвіл на розташування цирку-шапіто «Аполлон»; погоджено встановлення дорожніх знаків «5.34 Житлова зона» та «5.35 Кінець житлової зони» на вул Т. Шевченка у Ворохті (як пілотного проєкту з подальшим вивченням і можливим впровадженням на інших вулицях нашої громади).

Обговорили проєкт рішення «Про надання дозволу на використання приміщень Ворохтянського центру культури, дозвілля, молоді та спорту (для здійснення діяльності молодіжних рад у рамках реалізації відповідного проєкту); внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 29.01.2021 року №2 «Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради, затвердження її персонального складу та Положення» (додано в комісію – головного спеціаліста служби у справах дітей Ворохтянської селищної ради Марію Іваницьку), інформує Ворохтянська селищна рада.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!