Газета по-надвірнянськи
 

Чергова гуманітарна поїздка на буремний схід України

12 квітня 2023, 12:31 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 3,325 переглядів

Разом із колегами, заступником міського голови, депутатами Надвірнянської міської ради та підприємцями міський голова Зіновій Андрійович вирушили у нелегку дорогу з черговою гуманітарною допомогою для наших Захисників, які перебувають на передових позиціях. Подолали більше 3000 км.

Маршрут складався із 4-х областей: Запорізької, Донецької, Дніпропетровської та Харківської. Відвідали підрозділи наших Збройних Сил та привезли їм необхідні речі. Зокрема, передали: 2 генератори (Назарій Петронецький та Андрій Андрійович); пальне 2 т (кошти місцевого бюджету); автомобіль (Управління освіти Надвірнянської міської ради); 21 павербанк (Назарій Петронецький); окопні свічки (Надвірнянський ліцей № 2); засоби гігієни (одноденні заробітки працівників міської ради, відокремлених управлінь та комунальних підприємств); продукти харчування, гумові чоботи, спортивні штани, устілки для взуття, запчастини до автомобіля (одноденний заробіток); маскувальні сітки (Центр позашкільної освіти Надвірнянської міської ради); листи побажання (учні Надвірнянського ліцею № 3); індивідуальні передачі.

Міський голова особисто подякував бійцям за їхню мужність, стійкість та постійну боротьбу із запеклим ворогом. Військовослужбовці, які зараз обороняють нашу країну від російського окупанта, мають бути забезпечені всім необхідним. Зіновій Андрійович передав подяку від наших бійців кожному жителю Надвірнянської громади за старання для них, а також висловив вдячність усім: громаді, благодійникам, волонтерам, які оперативно надають гуманітарну допомогу.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну з бюджету Надвірнянської міської ради спрямували на допомогу військовослужбовцям 10 млн. грн.

“Хлопці потребують нашої допомоги, починаючи від одягу, бо прийшла весна, закінчуючи генераторами, пальним та різними комплектуючими. Ми живемо у час війни. Сьогодні або в ЗСУ, або для ЗСУ”, мовив Зіновій Андрійович.

Загалом від початку повномасштабної російсько-української війни представники громади здійснили понад 15 таких поїздок. «Ми були в тих місцях, де раніше не їздили. Відвідали ті військові частини, які зверталися до нас за допомогою. Намагаємося задовольняти потреби бійців, зокрема, воїнів з Прикарпаття, які боронять країну в різних військових частинах», мовив міський голова та пообіцяв і надалі підтримувати військових ЗСУ й закликав інших не стояти осторонь такої ініціативи, адже це надважливо у воєнний час.

Війна нас згуртувала. Кожен українець на своєму місці: на фронті та в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги. Один із способів допомоги ЗСУ: передати допомогу на користь військових потреб. Нас – не перемогти! Разом – ми велика сила! Віримо у перемогу!

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!