Газета по-надвірнянськи
 

Художня виставка Софії Томуняк

12 квітня 2023, 11:40 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 3,611 переглядів

«Хвилююча мить – зустріч із натхненням» – під такою назвою у Надвірнянській центральній міській публічній бібліотеці (ЦМПБ) відкрилася виставка творчих робіт учениці Надвірнянської художньої школи – Софії Томуняк, яка майже 6 років навчається у ній.

Томуняк

Заступниця директора Надвірнянської художньої школи Наталія Пак відзначила працелюбність Софії, її особливу здатність успішно працювати у різних стилях і техніках, а також підкреслила, що учениця має власний творчий доробок, красою і багатством якого поділилася з краянами. Вона – учасниця і переможниця численних конкурсів і виставок різних рівнів, зокрема, і міжнародних.

За активну творчу діяльність та популяризацію мистецтва скарбничка нагород юної мисткині збагатилася ще однією особистою відзнакою – Грамотою Надвірнянської міської ради, яку вручив секретар міської ради Тарас Пекарський.

Викладачі художньої школи В. Кравців, О. Ружило, Ю. Князєва представили творчість своєї учениці у різних жанрах, характеризуючи її як особистість із великим творчим потенціалом.

Софія та її родина подякували педагогічному колективу Надвірнянської художньої школи за розвиток творчої молоді, за сприятливі умови навчання та виховання юних талантів краю.

Виставка робіт Софії Томуняк (представлено 43 експонати) триватиме до кінця квітня. Запрошуємо шанувальників мистецтва насолодитися красою картин, малюнків, скульптур.

Модераторка заходу – Світлана Гаєвська, світлина Тетяни Ковш, інформує Надвірнянська ЦМПБ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!