Газета по-надвірнянськи
 

Моніторили роботу дошкільної освітньої галузі

12 квітня 2023, 11:44 | Рубрика: Акцент, Освіта Версія для друку Версія для друку 3,316 переглядів

До Ворохтянської громади завітала освітня делегація з метою моніторингу роботи закладів дошкільної освіти гірської місцевості у військовий час.

Робоча група у складі народного депутата України, голови підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Володимира Воронова, ректора Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігоря Цепенди, начальниці відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Лілії Сачовської, головної спеціалістки відділу Олени Форкуци та директорки Дитячого центру «Mr.Leader» Наталії Піканової, а також селищного голови Олега Дзем’юка та начальниці відділу освіти Наталії Костюк відвідала Ворохтянський ЗДО (ясла-садок) «Лісова казка», директор якого Уляна Палійчук провела екскурсію дошкільним закладом, поділилась успіхами та невдачами.

Володимир Воронов подарував закладу освіти навчальні підручники, дидактичні ігри та розмальовки для дітей, а Наталія Піканова провела презентацію інноваційної системи освіти та піклування дітей раннього та дошкільного віку – «Містер лідер».

Інф. Ворохтянської селищної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!